Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 20.05.2022, 23:45
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Ja zawsze trzymałem się stanowiska, że nie należy nikogo ignorować, trzeba rozmawiać. I po to jest moderator, by uniemożliwić trolling.
A ja uznałem że widziałem w życiu dość postów KOALIKA i zibi7.
Moderatorów ni ma i pewnie już nie będzie bo to masa roboty a większość na forum ma powyżej trzech dekad. Byłem moderatorem, jest to wrzód na dupie i strata czasu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując