Delgado napisał(a):

|
Ja zawsze trzymałem się stanowiska, że nie należy nikogo ignorować, trzeba rozmawiać. I po to jest moderator, by uniemożliwić trolling.
|
A ja uznałem że widziałem w życiu dość postów KOALIKA i zibi7.
Moderatorów ni ma i pewnie już nie będzie bo to masa roboty a większość na forum ma powyżej trzech dekad. Byłem moderatorem, jest to wrzód na dupie i strata czasu.