Temat
:
Wisła Kraków- Warta Poznań- przyjdź pożegnać Ekstraklasę- 21 maja, godz. 17:30
Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.
Offline
#
118
20.05.2022, 23:29
Szneka
napisał(a):
będzie transmisja czy multiliga?
C+ podaje, że będzie transmisja na CANAL+ NOW (kanał 37).
jedenzero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jedenzero
Znajdź inne posty napisane przez jedenzero