|
Widzę, że zaczyna się wynoszenie pod niebiosa Blaszczykowskiego i to Jazdzynski najgorszy z trio, bo nie sprzedał udziałów, a to mogło nas uchronić przed spadkiem i dał zielone światło na wywiad Obidzinskiego, w którym jest przez niego wybielany, a w ogóle to Jazdzynski zna się z warszawką i ch...
|