Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2511
Stary 20.05.2022, 19:47
Info grup kibicowskich przed jutrzejszym meczem Wisła vs Warta:

Cytat:
Przez 33. kolejki wspieraliśmy piłkarzy bezgranicznym, fanatycznym dopingiem. "Jesteśmy z wami! (mimo, że rozrywało serce po niejednej porażce). Co dostaliśmy w zamian? 1. ligę. Dlatego jutro stawiamy się w licznym gronie na stadionie i:

- gdy piłkarze wybiegną na rozgrzewkę - GWIZDY!
- gdy będzie odczytywany skład - GWIZDY!
- gdy wyjdą na 1. połowę - GWIZDY!
- gdy strzelą gola - GWIZDY!
- gdy będą schodzić do szatni - GWIZDY!


Pamiętajcie, że jutro na murawę przy Reymonta nie wybiegną piłkarze Wisły, tylko banda nieudaczników, która zhańbiła nasz klub.
A czy coś przygotowano dla włodarzy klubu? Jutro się okaże..
Odpowiedz cytując