K.... czy naprawdę to było takie trudne żeby zwołać konferencję, żeby siedli obok siebie Błaszczykowscy, Jażdżyński, Królewski, Bałaziński i .... wie kto jeszcze i powiedzieć przed kamerami "PRZEPRASZAM"

Ja pier... a tu znowu pośmiewisko i wylewanie pomyi.