aNouc napisał(a):

To jest spojrzenie jednej strony czyli Piotra Obidzińskiego, także z dystansem do tego podchodzić, aczkolwiek z pewnością część jest prawdą.
PS. Choćby prezes Socios wskazał, że Piotr Obidziński wcale taki super nie był, i ma sporo za uszami
|
Ale znasz drugą wersję, czy to tylko takie gadanie, że prawda leży po środku? A może leży tam, gdzie leży?