Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 20.05.2022, 16:46
aNouc napisał(a):Wyświetl post
To jest spojrzenie jednej strony czyli Piotra Obidzińskiego, także z dystansem do tego podchodzić, aczkolwiek z pewnością część jest prawdą.


PS. Choćby prezes Socios wskazał, że Piotr Obidziński wcale taki super nie był, i ma sporo za uszami
Ale znasz drugą wersję, czy to tylko takie gadanie, że prawda leży po środku? A może leży tam, gdzie leży?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując