Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23202
Stary 20.05.2022, 13:26
Kac napisał(a):Wyświetl post
kto normalny, z dwoma zdrowymi nogami zamieni Ekstraklase nawet w jakiejs Warcie, Stali czy Plocku na 1 lige w "rodzinnej" atmosferze?

ani kasa nie bedziemy mieli jak zachecic, ani nawet marka...
Ilość miejsc w ekstraklasie jest ograniczona, a jak co lato na pewno zjedzie kilka wagonów nowych obcokrajowców.

Jakoś nie tak dawno, oddaliśmy do 1 ligi Chuce. I jak widać nie była to ujma dla Hiszpana.
Odpowiedz cytując