Kac napisał(a):

kto normalny, z dwoma zdrowymi nogami zamieni Ekstraklase nawet w jakiejs Warcie, Stali czy Plocku na 1 lige w "rodzinnej" atmosferze?
ani kasa nie bedziemy mieli jak zachecic, ani nawet marka...
|
Ilość miejsc w ekstraklasie jest ograniczona, a jak co lato na pewno zjedzie kilka wagonów nowych obcokrajowców.
Jakoś nie tak dawno, oddaliśmy do 1 ligi Chuce. I jak widać nie była to ujma dla Hiszpana.