|
No dobra to już trochę przegięcie pały.Nic nie pisze kiedy ta konferencja ma się odbyć ale pewnie 2-3 dni przed pierwszym treningiem.....a to są 3 tygodnie...a licząc od meczu gdzie przyklepaliśmy spadek 4.To musi być jakaś mega zajebista strategia skoro będą ją tyle opracowywać.To już faktycznie lepiej żeby pomysły tutaj z forum brali
|