Szneka napisał(a):

|
Pogoń chce rozwiązać kontakty z Łasickim i Matynią. Chętnie widziałbym tą dwójkę u nas. Łasicki na środek, Matynia na lewo.
|
Nie tyle rozwiązać, co nie przedłużają. Matynia by się przydał - zresztą kiedyś całkiem nieźle się zapowiadał. Łasicki po ciężkiej kontuzji no i pytanie kto zostanie u nas na ŚO.