|
oczywiście że ZUS płaci, jak ktoś siedzi na zwolnieniu ponad miesiąc. Tylko że po jakimś czasie (nie pamiętam jakim, chyba 3 miesiące? albo 6?) musi się ta osoba stawiać na komisji lekarskiej, która potwierdza, że faktycznie nadal jej stan uniemożliwia pracę.
Sadlok... spoko, tylko jakieś 3-4 lata za późno. Na e-klase od dawna był za słaby. Akurat może na 1 ligę by się nadał...
|