|
Kazdy kto choć troche uzywa mózgu dojdzie do wniosku ze spadlismy z ligi na wlasne zyczenie. Przez chory uklad rodzinno przyjacielski, przez 3 lata zlej budowy druzyny i przez przeciętnych kopaczy ale ich bym jeszcze najbardziej rozgrzeszyl, bo sa przeciętnymi zawodnikami i im potrzeba dobrych warunków do gry, czystej glowy a nie chorych wlascicieli.
W 90 procentach to zjebal nasz zarzad, Kuba sie napinal jak to wszystkiego musi pilnować bo nikt nic nie umie, Królewski na tweeterach chce krolowac, myśleli ze gadaniem i rodzinka zbudują Wisłę, poczatkowo w zimie brak transferow, pomyśleli ze moga grac bez napastnika, sprzedać dwoch najlepszych pilkarzy zima i jakoś to sie dociagnie do lata a później sie od nowa zacznie kolejny sezon.
No i jak widac niezle sie przejechali. Albo zla wola i robili pod gorke Guli, zeby wsadzić swojego na trenera, albo głupota bo widząc ze plan Pasieczny-Gula sie sypie i juz w tamtym roku ledwo punktujemy to jak można było jeszcze sie pozbyć 2, a z Forbesem 3 najlepszych piłkarzy i w zamian nie sciagnac nikogo na ich miejsce. Tragedia.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|