|
Ale dlaczego oni biorą z forum te najgłupsze pomysły?
Jeśli chodzi o krytykę właścicieli i zarządu to zwróciłbym uwagę na głos Ćwiąkały. My jesteśmy blisko klubu, więc w jedna albo drugą stronę wychylamy się przez emocje, wielu dziennikarzy ma małą wiedzę, co się dzieje w klubie albo nie dojeżdża z intelektem. Ćwiąkała zawsze wydawał się bystry i teraz jego wypowiedź też wydaje się sensowna.
Podobnie Trela, choć on wydaje się bardziej zaangażowany w temat, więc i ma wyrobione zdanie przez pryzmat którego patrzy na sprawę..
Mimo wszystko Wojtowicz i Karcz wypowiadają się dość przytomnie, ale ich cenię mniej.
Z Kosą się też zgadzam, ale tu argument z kompetencji dziennikarskich nie działa.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|