nero napisał(a):

|
Jaki awans, już ktoś tam się wypowiadał, że 1 liga to nie taka łatwa sprawa, że jest opanowana przez inne zespołu, w której są w niej od lat i mają większe doświadczenie jak grać w tej 1 lidze.
|
Nie no, jasne, najlepiej założyć że pierwszoligowi rywale uklękną na boisku porażeni majestatem Wisły, albo ze strachu oddadzą mecze walkowerem. To jest dobre podejście, godne Wisły Kraków.
Tylko że myśląc w ten sposób s.......iliśmy się właśnie z ligi więc pokora nie zaszkodzi. Ja bym jednak wolał żeby w klubie potraktowano pierwszą ligę poważniej niż Ekstraklasę...
Obserwator napisał(a):

|
Czyta. Od lat. Wielu. Takie hobby.
|
A mówiłem wam żeby nie polecać dla jaj Ondraszka do klubu, to myśleliście że żartuję. Ty było zbyt głupie żeby mogło być przypadkiem...