Karherop napisał(a):

|
Po latach zresztą Petrescu"podobno" stwierdził że za mocno dociskał śrubę piłkarzom.
|
Dokładnie o tym pisałem kilka postów wyżej. Też ten wywiad czytałem parę lat temu. Dan sam przyznał, że u nas popełnił błędy, ktorych już potem się ustrzegł.