Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 19.05.2022, 22:14
To jest takie za przeproszeniem p.....olenie w piłkę gra się wszędzie tak samo trzeba strzelać bramki i bramek nie tracić. Liga opanowana? Ktoś klątwę rzucił? Jak będziemy dobrze grać walczyć i wierzyć w siebie to awansujemy. Jak będziemy już na wstępie szukać alibi to od razu przyznajmy że kontynuujemy ostatnie 3 lata degrengolady.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując