Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2454
Stary 19.05.2022, 22:09
nero napisał(a):Wyświetl post
Jaki awans, już ktoś tam się wypowiadał, że 1 liga to nie taka łatwa sprawa, że jest opanowana przez inne zespołu, w której są w niej od lat i mają większe doświadczenie jak grać w tej 1 lidze.
To akurat dobry znak, przynajmniej jeden ogarnięty człowiek na pokładzie, który zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.
Odpowiedz cytując