nero napisał(a):

|
Jaki awans, już ktoś tam się wypowiadał, że 1 liga to nie taka łatwa sprawa, że jest opanowana przez inne zespołu, w której są w niej od lat i mają większe doświadczenie jak grać w tej 1 lidze.
|
To akurat dobry znak, przynajmniej jeden ogarnięty człowiek na pokładzie, który zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.