Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2450
Stary 19.05.2022, 21:40
Ja jednego nie mogę zrozumieć wszyscy jak jeden mąż winni zrobić konferencje mecz z Wartą jest już o pietruszkę. Zamiast tego mamy lakoniczne tweety naszego Trio wybawicieli. Co do przyszłości to ja na nich złamanego grosza bym nie postawił, trzy lata ich rządów zakończone piękna katastrofą. Jedynym realnym rozwiązaniem jest sprzedaż klubu przez aktualnych właścicieli.
Odpowiedz cytując