|
Ja jednego nie mogę zrozumieć wszyscy jak jeden mąż winni zrobić konferencje mecz z Wartą jest już o pietruszkę. Zamiast tego mamy lakoniczne tweety naszego Trio wybawicieli. Co do przyszłości to ja na nich złamanego grosza bym nie postawił, trzy lata ich rządów zakończone piękna katastrofą. Jedynym realnym rozwiązaniem jest sprzedaż klubu przez aktualnych właścicieli.
|