|
Tutaj do poprawienia jest to co nas zwaliło z ligi, czyli brak woli. Przez ostatnie lata nikt nic nie musiał. Teraz musimy wrócić już za rok. To powinien być cel nadrzędny i bezdyskusyjny od pierwszego treningu przed nowym sezonem.
Każdy z naszych aktualnych grajków może grać dużo lepiej niż gra. Muszą tylko czuć powinność i uwierzyć w siebie.
Po to jest potrzebna zmiana zarządu, ma przyjść nowy wymagający i operatywny, potrafiący spowodować progres u piłkarzy, a nie regres jak w ostatnim roku.
|