Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2449
Stary 19.05.2022, 21:35
Tutaj do poprawienia jest to co nas zwaliło z ligi, czyli brak woli. Przez ostatnie lata nikt nic nie musiał. Teraz musimy wrócić już za rok. To powinien być cel nadrzędny i bezdyskusyjny od pierwszego treningu przed nowym sezonem.

Każdy z naszych aktualnych grajków może grać dużo lepiej niż gra. Muszą tylko czuć powinność i uwierzyć w siebie.

Po to jest potrzebna zmiana zarządu, ma przyjść nowy wymagający i operatywny, potrafiący spowodować progres u piłkarzy, a nie regres jak w ostatnim roku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując