|
Można zrozumieć, że żeby robić konferencje to trzeba wiedzieć co odpowiedzieć i myślę, że na to będzie jeszcze czas. Ale przeprosić i przyznać się do porażki powinni wszyscy i natychmiast. Na resztę będzie czas po ostatnim meczu.
Niestety nie wszystkich było na to stać i to bardzo dobrze obrazuje z jakim układem mamy do czynienia.
Natomiast to bardzo dobrze, że wszyscy będą się na nas spinać. Może to zmusi wszystkich do mobilizacji, uświadomi że to nie będzie sielanka tylko rzeźnia w każdym meczu. Do tego trzeba się przygotować.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.05.2022 o godz. 20:15.
|