Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 19.05.2022, 19:40
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Ten czarny ubiór, to pięknie z dupy pomysł. Zamiast zrobić święto, jakby jutra (ekstraklasy) miało nie być i z przytupem się pożegnać, to zapowiada się napinka zza transparentu i wylewanie żalu na świat.

Byłem z Ruchem na ich pożegnalnym meczu z Cracovią te parę lat temu i do dziś pamiętam jaką imprezę tam zrobili. Żydów zza ich dopingu nie było słychać. A u nas zanosi się na śmiertelną powagę. Tak śmiertelnie poważną, że aż śmieszną.

Brakuje tylko oświadczenia SKWK.
pozegnalny mecz Ruch mial z Leczna i zrobili sroga zadyme, przerwali mecz i wdupcyli na boisko przy akompaniamencie ciezkich wyzwisk do wszystkich odpowiedzialnych

Ty mowisz pewnie o wyjezdzie na zydownie kilka kolejek wczesniej
Ostatnio edytowane przez Kac : 19.05.2022 o godz. 19:47.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując