Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2444
Stary 19.05.2022, 16:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja generalnie jestem zły i rozczarowany polityką sportową klubu, z drugiej strony rozumiem że to nie jest łatwe jednocześnie wychodzić z długów i utrzymać klub, przede wszystkim jednak staram się patrzeć w przyszłość, która będzie wymagająca.
Ja myślę, że jest więcej płaszczyzn działania, które rozczarowują i zasługują na surową krytykę. Po spadku jest we mnie znacznie mniej zrozumienia, bo głównym polem działania klubu piłkarskiego jest gra w piłkę.
Nie ma we mnie optymizmu.
Ale zgadzam się, że trzeba znać proporcje i umiar oraz pamiętać, że brak jest alternatywy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując