|
Dokładnie. Całe to żenujące twitterowe towarzystwo powinno się mocno wstydzić. Zestawić ich wypowiedzi na przestrzeni ostatnich dwóch lat, to chorągiewka na wietrze rzadziej zmienia kierunek...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|