pomeran napisał(a):

Przewidywany skład w optymistycznym wariancie:
Biegański - Gruszkowski, Uryga, Sadlok, Wachowiak - Cisse, Poletanović, Savić, Plewka, Młyński - Ondrasek
Ławka: Broda, Szota, Hoyo, Ring, Fazlagić, Starzyński, Kuba, Sobol.
Tragedii nie ma. Brakuje napastnika/ów, i kreatywnego środkowego pomocnika. Oczywiście jak się dla nas pozytwynie ułożą rozmowy z zawodnikami.
Można by się zastanowić nad graczami typu Gąska, Radwański, Śpiączka, Biliński, Moźdzeń. Potrzebujemy ligowych przecinaków.
|
Także jest tragedia. Bo ze składu który wystawiłeś w wariancie optymistycznym trzeba wywalić z 5 gości.
Liczysz Uryge i Kubę którzy w optymistycznym wariancie będą do grania w lutym 2023? Odwaznie
Savic ,Ring, Poletanovic to by musieli zejść ze swoich kontraktów by zostać w zespole, a wątpię by ktokolwiek z nich marzył o grze w 1 lidze.
Biegański, Gruszkowski, Fazlagic pierwsza lepszą oferta i klub ich sprzeda
Ja to widzę tak:
(24 osobowa kadra)
Bramkarze: Broda, Rosa, Kieszek (i tak miał iść na emeryturę więc sądzę że zostanie)
Obrońcy: Sadlok, Gruszkowski, Szot, Wachowiak, Szota, Uryga, Hoyo, NOWY ŚO, NOWY LO
Pomocnicy:
Plewka, Młyński, Starzyński, Poletanovic (tu liczę na Komin płacowy ale jego pozostanie), NOWY ŚP, NOWY SKRZ, Szywacz, Duda,
Atak:
Sobol, Ondrasek, Fernandez (liczę na Konin płacowy i pozostanie Hiszpana), NOWY