LucjuszWielki napisał(a):

Z jednej strony ktoś zarzuca pospolitym kibicom komitywe mającą na celu grabież mienia Wisły - CZYLI OBAWIAJĄ SIĘ, z drugiej żądają, aby Kuba oddał stery komuś zupełnie obcemu na pełnym zaufania. Trochę hipokryzją zalatuje.
|
Ci wszyscy którzy chcą nowej włądzy chyba zapominają, że do startu Iligi zostało już niecałe dwa miesiące. Na ten moment jedyne co mamy to trenera i dosłownie kilku piłkarzy. Tu trzeba jak najszybciej budować kadrę na przyszły sezon, jakieś większe zmiany wsród zarządu mogą spowodować jeszcze większe problemy. Tym bardziej, że jakoś nie widzę kolejki chętnych do przejęcia naszej Wisły.