Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2434
Stary 19.05.2022, 14:03
Z jednej strony ktoś zarzuca pospolitym kibicom komitywe mającą na celu grabież mienia Wisły - CZYLI OBAWIAJĄ SIĘ, z drugiej żądają, aby Kuba oddał stery komuś zupełnie obcemu na pełnym zaufania. Trochę hipokryzją zalatuje.


PS; KOLAIK weź nie piernicz, że powinien być bojkot po zatrudnieniu Wujka, skoro masa expertów wypowiadała się, że to bardzo racjonalny ruch. No, ale jeden Koalik wiedział, że Wuja+Sobol to duet, który nas sprowadzi do 1 ligi, a Paulo Sousa to super trener z kwalifikacjami. Nie było podstaw, aby wrzeć po zatrudnieniu Brzęczka, ale byłyby podstawy, aby jebać zarząd za np zatrudnienie Angielskiego, który w Płocku nic nie ustrzelił, a tu prosze wybił się w radomiaku. To też przemyślana decyzja czy raczej chybił trafił , bierzemy gościa, może się przyda?

KOALIK nieogarze wiesz po co jest np Socios? Po to, aby w hali TSu wyremontować pomieszczenie dla dzieciaków, zrobić im również szatnie i rozwijać wiślackiego ducha przy okazji szkoląc młodzież. Takie idee też są wartościowe, ale co tam... Socios ma wchodzić do szatni i Wujka uczyć trenerki. Masz możliwość decydować co ma robić Socios, zapisuj się, płać składki , będziesz miał prawo głosu , w czym problem? No krytyk i eunuch w pełnej krasie.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2022 o godz. 14:42.

Odpowiedz cytując