Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2424
Stary 19.05.2022, 09:51
Cytat:
Że co przytulili?Że ile?Za Lisa turasy nie płacą a za dwójkę sprzedaną w zimie też są raty i nie wiadomo kiedy te pieniądze zobaczymy i czy przede wszystkim zobaczymy wszystkie.
No nie można pół posta napisać na faktach a drugie pół zmyślić bo to wygląda słabo
Dobrze, mój błąd. A ch tym większy skoro sprzedali Lisa Turasom niewypłacalnym (też by pasowało się orientować czy Turasy płacą za piłkarzy czy cyrki robią, oczywiście można znowu powiedzieć, że to nieszczęśliwy zbieg okoliczności dla włodarzy).
Mój błąd i tym bardziej błąd zarządu skoro w zimie rozjebali Guli kadrę, liczyli na uniknięcie spadku, i to rozwalili kadrę tak, ze kasa za transfery idzie w ratach.
Tym bardziej zajebista amatorka. A można było sprzedać w lecie, nawet w ratach ale mieć więcej czasu na zakup nowych piłkarzy i ich aklimatyzację do kolejnego sezonu.

Ten zarząd to są zwykli amatorzy. A tłumaczenie, że wszystko to nieszczęśliwe zbiegi okoliczności i kto mógł je przewidzieć. ....a, 3 lata zbiegów okoliczności, 3 lata walki o utrzymanie. No na prawdę mają pecha. To jak oni takiego pecha życiowego mają to lepiej żeby dalej klubu nie prowadzili.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując