Cytat:
Że co przytulili?Że ile?Za Lisa turasy nie płacą a za dwójkę sprzedaną w zimie też są raty i nie wiadomo kiedy te pieniądze zobaczymy i czy przede wszystkim zobaczymy wszystkie.
No nie można pół posta napisać na faktach a drugie pół zmyślić bo to wygląda słabo
|
Dobrze, mój błąd. A ch tym większy skoro sprzedali Lisa Turasom niewypłacalnym (też by pasowało się orientować czy Turasy płacą za piłkarzy czy cyrki robią, oczywiście można znowu powiedzieć, że to nieszczęśliwy zbieg okoliczności dla włodarzy).
Mój błąd i tym bardziej błąd zarządu skoro w zimie rozjebali Guli kadrę, liczyli na uniknięcie spadku, i to rozwalili kadrę tak, ze kasa za transfery idzie w ratach.
Tym bardziej zajebista amatorka. A można było sprzedać w lecie, nawet w ratach ale mieć więcej czasu na zakup nowych piłkarzy i ich aklimatyzację do kolejnego sezonu.
Ten zarząd to są zwykli amatorzy. A tłumaczenie, że wszystko to nieszczęśliwe zbiegi okoliczności i kto mógł je przewidzieć. ....a, 3 lata zbiegów okoliczności, 3 lata walki o utrzymanie. No na prawdę mają pecha. To jak oni takiego pecha życiowego mają to lepiej żeby dalej klubu nie prowadzili.