Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15251
Stary 19.05.2022, 09:35
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Parę lat po tym jak od nas odszedł to sam wspominał w wywiadzie, że na początku zbyt duży akcent kładł na to, żeby piłkarzom dać fizyczny wycisk. Później to już nieco wyposrodkowal i efekty przyszły.

Dan ma chyba jakaś refleksję na swój temat, Hyballi o to nie podejrzewam. Moim zdaniem wywalenie Hyballi to była konieczność ale odbyło się to w sposób amatorski i kabaretowy.
Uważam że trzeba go było zastąpić trenerem preferującym podobny styl, skoro już była selekcja pod kątem przydatności.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując