Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2421
Stary 19.05.2022, 09:34
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jaki ogólnik? A niby jakie kompetencje ma Dawid Błaszczykowski do zarządzania takim klubem? Przecież on tutaj przyszedł tylko dlatego, że jego brat jest właścicielem. W normalnej sytuacji nigdy w życiu by się w takim klubie jako prezes nie znalazł.
A jego kompetencje idealnie określa stan do jakiego na spółkę z trio doprowadził Wisłę.



No i to są m.in. kompetencje Dawida. Wisła pozbyła się ostatniego napastnika. Gościowi pozwolono robić cyrk, a skończył sie tak, że siedział na lotnisku i nie brał udziału w meczach jak jeszcze był piłkarzem Wisły.
W sumie może dobrze zrobił, jakiś potencjał miał - o losie, kolejny kopacz, który wszedł w ten syf i pierwszy sezon miał wiele lepszy niż drugi. Bo jak się na syfie poznał to mu chęci przeszły. Potencjał jakiś miał więc chciał stąd uciekać, m.in. dlatego odstawił szopkę.

I to są te kompetencje Dawida... Wisłą bez napastnika, w zimie wyjebali 2 najlepszych piłkarzy, cały czas była presja na Gulę - jak się miało udać utrzymanie za Guli, skoro mu dwóch najlepszych piłkarzy sprzedali i kazali się bronić przed spadkiem? A może to kolejna kurewska zagrywka, jak z Hyballą, aby kopać dołki pod trenerem, żeby mieć argument na zwolnienie go?

Przytulili 5 mln euro, transferów w zimie do klubu brak, kasy nie wydali, później na szybko robione transfery.

Przecież to jest kabaret.



A po co CI jakieś przecieki? Chyba trochę żyjesz na tym świecie i logicznie myślisz?
To normalne, że tam gdzie rodzinka i koledzy, bez kompetencji to jest syf i zgnilizna. Potwierdzają to przeróżne przykłady zachowania zarządu, potwierdzają to też zachowania piłkarzy w klubie czy własnie tego szrotu, który u nas był szrotem a gdzie indziej sobie radzi itp Nikt w Wiśle Kraków za rodzinkę umierać nie chce. A najlepszym przykładem jaki tu jest syf jest doprowadzenie w 3 sezony tak wielkiego klubu do spadku. Już nie trupa finansowego, normalnej Wisły Kraków, która miała potencjał, nie była zagrożona upadłością, nie miała już łątki WSH na świeżo. A miała w zimie 5 mln euro z transferów.
Że co przytulili?Że ile?Za Lisa turasy nie płacą a za dwójkę sprzedaną w zimie też są raty i nie wiadomo kiedy te pieniądze zobaczymy i czy przede wszystkim zobaczymy wszystkie.
No nie można pół posta napisać na faktach a drugie pół zmyślić bo to wygląda słabo
Odpowiedz cytując