AgresywnyChomik napisał(a):

Twoja odpowiedz nie jest sprytna, jest to slaba prowokacja.
Drogi kolego dla "grup kibicowskich" po wiadomych wydarzeniach nie ma "benefit of the doubt" niech sie zajmuja kibicowaniem a nie polityka, mieszaniem etc.
Jak najdalej od gabinetow.
|
A zajmują się polityką? Bo akurat transparenty że ten 100% poparcia a tamten chu..., krzyki, przyśpiewki na piłkarzy i pracowników klubu to normalny element kibicowania.
I zawsze jest tak że jak się coś zarzuca to trzeba mieć jakieś dowody, zwłaszcza jak zarzuty są mętne i wynikają z frustracji. O ile się orientuję to nasi kibice od dawna niczego nie odwalili, ba, fakt że taki Kliment nie chodzi z poobijaną mordą świadczy o anielskiej wręcz cierpliwości.
Chcą przyjść na mecz po spadku ubrani na czarno i pewnie zjadą piłkarzy, sztab i pracowników klubu z góry na dół - zasłużenie, zwłaszcza piłkarzy.