sandomingo napisał(a):

W różnych miejscach o to pytam ale cały czas nie mam odpowiedzi:
Czy ten "protest" w ramach meczu, o którym pisze Ultras Wisła - to jest wiec poparcia dla Kuby?
Bo na to wskazywałyby transparenty z niedzielnego wieczora.
Nie oceniam niczego, chciałbym tylko mieć tutaj jasność.
Będę wdzięczny za odpowiedź.
|
Przyłączam się do pytania kolegi.