Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 19.05.2022, 08:41
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
W różnych miejscach o to pytam ale cały czas nie mam odpowiedzi:

Czy ten "protest" w ramach meczu, o którym pisze Ultras Wisła - to jest wiec poparcia dla Kuby?
Bo na to wskazywałyby transparenty z niedzielnego wieczora.

Nie oceniam niczego, chciałbym tylko mieć tutaj jasność.

Będę wdzięczny za odpowiedź.
Przyłączam się do pytania kolegi.
Odpowiedz cytując