Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
Drozd jak mantre wskazuje zwolnienie Hyballi jako przyczyne upadku , a moze to wlassnie zwolnienie Dana bylo momentem zwrotnym ?
|
Parę lat po tym jak od nas odszedł to sam wspominał w wywiadzie, że na początku zbyt duży akcent kładł na to, żeby piłkarzom dać fizyczny wycisk. Później to już nieco wyposrodkowal i efekty przyszły.
Dan ma chyba jakaś refleksję na swój temat, Hyballi o to nie podejrzewam. Moim zdaniem wywalenie Hyballi to była konieczność ale odbyło się to w sposób amatorski i kabaretowy.