Błędy to zostały popełnione na każdym polu co do sportowej strony.
Jeśli mamy non stop 3-4 trenerów na etacie, wagony piłkarzy sprowadzanych co sezon, przyzwolenie na granie na zwolnienie trenera, przyzwolenie na chujowe wyniki, oklepy po 5:0, zatrudnianie ludzi bez kompetencji jak Dawid Błaszczykowski, parodystów jak Pasieczny, raz wizję Niemca i gegenpressingu, ostrego Niemca, a za chwilę potulnego Guli i klepanki po krakowsku. ....a.
Co pół roku zmiana wszystkiego. Jak w takim bajzlu ma się ktokolwiek odnaleźć?
Jeden wielki chaos, rodzinka, brak kompetencji, przecież przy takim Dawidzie czy Pasiecznym to Obidziński jest Bogiem...
Piłkarze to widzą i czują, to się przekłada na mental. Poza tym u nas nie ma żadnego kręgosłupa drużyny. Kto miał to pociągnąć, zbieranina piłkarzyn z 2-4 okienek transferowych?
Taki los zgotowało nam trio.
PS a o Hyballi to dopiero zaczęto mówić źle i się obrażać jak ich nie puścił na świętowanie wielkanocy, może chłop miał manię i za bardzo się wkręcił, niemniej przy nim chociaż ci kopacze by zapierdalali a to by owocowało wynikami adekwatnymi do możliwości, czyli gdzieś w środku tabeli. Więcej zarzutów co do chłopa nie było. Dopiero jak się odechciało zapierdalać i grać, to żeby go zwolnić zaczeto jakieś sensacje wyciagać przez media ale z tego co pamiętam, a raczej już nie pamiętam, to tam nic wielkiego nie było
Cytat:
|
aha no i kolejny argument z sytuacja z Forbsem... Gośc miał zostać wytransferowany do Chin, z przyczyn formalnych nie dało się tego zrobić nie z winy Wisły i Forbes stroił fochy... faktycznie cyrk zrobili. Wuja widząc to odprawił szkodnika z kwitem - nie widzę tutaj żadnego cyrku prócz śmieciowego zachowania Forbesa.
|
A to w czym gorsza była sytuacja Obidziński - Buksa?
Cytat:
|
Dlaczego Janicki, Abramowicz, Carlos grali piach u nas totalny, a po odejściu przyzwoicie tego niestety nie wiem. Do tego nalezy dorzucić niesamowity zjazd Zukova. Doszukiwanie się w tym ręki Kuby jest niepoważne.
|
No własnie tym, że m.in jest tu zgnilizna w klubie. Piłkarze to czują.
Zobaczysz, ze z Kubą, Dawidem i Jurkiem nic się nie zmieni, będzie tylko gorzej. Jeśli po spadku nie wyciągną wniosków i jakaś głowa nie poleci - Dawid lub Jurek, albo Kuba nie usunie się w cień i dalej będzie się kreował na nieomylnego, który musi wszystko sam załatwiać, to dalej też tych wniosków nie wyciągną i będzie znowu źle.