Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2414
Stary 18.05.2022, 22:49
Błędy to zostały popełnione na każdym polu co do sportowej strony.

Jeśli mamy non stop 3-4 trenerów na etacie, wagony piłkarzy sprowadzanych co sezon, przyzwolenie na granie na zwolnienie trenera, przyzwolenie na chujowe wyniki, oklepy po 5:0, zatrudnianie ludzi bez kompetencji jak Dawid Błaszczykowski, parodystów jak Pasieczny, raz wizję Niemca i gegenpressingu, ostrego Niemca, a za chwilę potulnego Guli i klepanki po krakowsku. ....a.

Co pół roku zmiana wszystkiego. Jak w takim bajzlu ma się ktokolwiek odnaleźć?
Jeden wielki chaos, rodzinka, brak kompetencji, przecież przy takim Dawidzie czy Pasiecznym to Obidziński jest Bogiem...

Piłkarze to widzą i czują, to się przekłada na mental. Poza tym u nas nie ma żadnego kręgosłupa drużyny. Kto miał to pociągnąć, zbieranina piłkarzyn z 2-4 okienek transferowych?

Taki los zgotowało nam trio.

PS a o Hyballi to dopiero zaczęto mówić źle i się obrażać jak ich nie puścił na świętowanie wielkanocy, może chłop miał manię i za bardzo się wkręcił, niemniej przy nim chociaż ci kopacze by zapierdalali a to by owocowało wynikami adekwatnymi do możliwości, czyli gdzieś w środku tabeli. Więcej zarzutów co do chłopa nie było. Dopiero jak się odechciało zapierdalać i grać, to żeby go zwolnić zaczeto jakieś sensacje wyciagać przez media ale z tego co pamiętam, a raczej już nie pamiętam, to tam nic wielkiego nie było

Cytat:
aha no i kolejny argument z sytuacja z Forbsem... Gośc miał zostać wytransferowany do Chin, z przyczyn formalnych nie dało się tego zrobić nie z winy Wisły i Forbes stroił fochy... faktycznie cyrk zrobili. Wuja widząc to odprawił szkodnika z kwitem - nie widzę tutaj żadnego cyrku prócz śmieciowego zachowania Forbesa.
A to w czym gorsza była sytuacja Obidziński - Buksa?

Cytat:
Dlaczego Janicki, Abramowicz, Carlos grali piach u nas totalny, a po odejściu przyzwoicie tego niestety nie wiem. Do tego nalezy dorzucić niesamowity zjazd Zukova. Doszukiwanie się w tym ręki Kuby jest niepoważne.
No własnie tym, że m.in jest tu zgnilizna w klubie. Piłkarze to czują.

Zobaczysz, ze z Kubą, Dawidem i Jurkiem nic się nie zmieni, będzie tylko gorzej. Jeśli po spadku nie wyciągną wniosków i jakaś głowa nie poleci - Dawid lub Jurek, albo Kuba nie usunie się w cień i dalej będzie się kreował na nieomylnego, który musi wszystko sam załatwiać, to dalej też tych wniosków nie wyciągną i będzie znowu źle.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 18.05.2022 o godz. 22:57.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując