Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2412
Stary 18.05.2022, 22:37
Cytat:
Jeśli ktoś będzie zarzucać jakieś absurdy to niech poda lepsze argumenty niż " winny kuba bo jest uparty". Bo co konretnie? Z czym jest uparty ? Z czym? Że pogonił Abramowicza i zatrudnił Fernandeza czy z czym?
Z tym, że zrobiła się rodzinka,, brak odpowiedzialności i patologiczny układ gdzie kolega z boiska jest właścicielem, jego wujo jest trenerem, a jego brat prezesem.
Do tego właściciel pokazał, że można w klubie wyjebac trenera, w aurze skandalu i kopania pod nim dołków.
Do tego właściciel pokazał, że zna się na wszystkim, wszystko wie, wyjebał wszystkich, wsadził rodzinkę, po czym zwolnił Pasiecznego i Gulę + odjebał się cyrk z Forbsem.

Myślisz, że w takim środowisku zgniłym kopacze się mogą rozwijać? Czemu u nas najlepsi gracze to tacy, którzy siedzą tu 6 max 12 miesięcy? Bo jeszcze ich ta patologia nie skaziła więc grają swoje.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując