Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89819
Stary 18.05.2022, 15:27
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Najciekawiej będzie z Fazlagiciem, o czym już pisałem jakiś czas temu.

Przy takim kontrakcie zapewne nie zarabia mało. Zostawić i zrobić dla niego komin płacowy (kompletnie nieuzasadniony sportowo), licząc, że "zaraz się rozkręci" i jednak za rok czy dwa na nim zarobimy, czy jednak rozwiązać umowę za odszkodowaniem i cała ta ogromna kasa w błoto (znając życie raty za niego pewnie jeszcze ze dwa lata będziemy spłacać) - oto jest pytanie, które pokazuje geniusz naszej polityki transferowej.
Straty trzeba ciąć zanim przyniosą jeszcze więcej strat. Komin płacowy (jeśli nasi włodarze zdecydują się na atak na eklape już w 1 sezonie) można tworzyć dla takiego Poletanovicia, Cisse. A nie ogóra, z którego może coś będzie za 1-2 lata.
Odpowiedz cytując