Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89817
Stary 18.05.2022, 14:45
Kliment za Lewego do Barcy ma przejść.

Lewy do nas. 1 ligę już zna przecież. Będzie trzecim po Ondrasku i Sobolu. Może też przyniesie kulki mocy dla zespołu.

Cytat:
Przy takim kontrakcie zapewne nie zarabia mało. Zostawić i zrobić dla niego komin płacowy (kompletnie nieuzasadniony sportowo), licząc, że "zaraz się rozkręci" i jednak za rok czy dwa na nim zarobimy, czy jednak rozwiązać umowę za odszkodowaniem i cała ta ogromna kasa w błoto (znając życie raty za niego pewnie jeszcze ze dwa lata będziemy spłacać) - oto jest pytanie, które pokazuje geniusz naszej polityki transferowej.
Nie wiem, dla mnie chłop nie rokuje totalnie, ani w ofensywie, ani defensywie, nie ma nic co by go wyróżniało. Ja bym minimalizował straty i rozwiązał. Zawsze odpowiedzialność można zrzucić na Pasiecznego i Gulę
Ostatnio edytowane przez Elendil : 18.05.2022 o godz. 14:47.
Odpowiedz cytując