Szneka napisał(a):

|
śpiączka i Gostomski w Górniku Zabrze. Tam też nie ma napastnika ale szybciej reagują niż my.
|
Nikt z nami nie negocjował nie wiedząc w jakiej lidze będziemy grać.
Teraz jednak to powinni działać szybko, bo na rynku nikt nie będzie czekał aż Wisła do niego zapuka.
Zresztą po co śpiączka ma kopać w 1 lidze skoro z esa będzie miał kilka ofert?