Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 18.05.2022, 12:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czyli w zwisie mamy 9, a w obwodzie 10

Jeszcze by się przydało kilku do wzwodu, tylko żeby się nadawali do tego zawodu
Literówka, a jak się rzucili ;D


Musimy mieć w obwodzie krakowskim drużynę, której trener będzie miał w odwodzie szeroką ławkę rezerwowych. Oczywiście każdy zawodnik musi być dobry w strzale, podaniu i w zwodzie. Wtedy kibice płci męskiej będą chodzić w wzwodzie ;D
Odpowiedz cytując