Jaroo1 napisał(a):

Czyli w zwisie mamy 9, a w obwodzie 10
Jeszcze by się przydało kilku do wzwodu, tylko żeby się nadawali do tego zawodu
|
Literówka, a jak się rzucili ;D
Musimy mieć w obwodzie krakowskim drużynę, której trener będzie miał w odwodzie szeroką ławkę rezerwowych. Oczywiście każdy zawodnik musi być dobry w strzale, podaniu i w zwodzie. Wtedy kibice płci męskiej będą chodzić w wzwodzie ;D