Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 18.05.2022, 10:57
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Skąd mamy przekonanie , ze Ondrasek będzie chciał kopać się po czole w I lidze za niższą kasę ? Wystarczy , że TRIO nawijało makaron na uszy kibicom. Nawijania na uszy makaronu przez piłkarzy tym bardziej nie kupuję. Według mnie nie ma szans żeby Ondrasek został na 1 lige - i to nie dlatego , że Wisła go nie chce
Sam to deklaruje, że chce zostać.
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...-glowacki.html

Ondrasek chce zostać w Wiśle Kraków. "Nigdzie się nie wybieram"
Teraz przed Wisłą kluczowe tygodnie. Mniej więcej w połowie czerwca powinny rozpocząć się przygotowania do kolejnej batalii. A Wisłę czeka spora rewolucja. Ondrasek potwierdził jednak, że chce zostać w klubie. - Ja się nigdzie nie wybieram. Jestem w domu. Wróciłem do tego klubu, bo go kocham. Chcę dla niego jak najlepiej. Jestem dumny, że dostałem tę szansę. Ale jesteśmy w sytuacji takiej, jaka jest. Mam jeszcze rok kontraktu. To pytanie do klubu, jaki ma w ogóle plan. Moja przyszłość jest w rękach klubu – powiedział.
Odpowiedz cytując