aNouc napisał(a):

|
Garbarnia sobie podzieliła. Więc liczę, że na podobnych warunkach zostanie potraktowana Wisła Kraków.
|
Rozmowy będą to oczywiste, miasto mówiło, że będzie brało pod uwagę aktualna sytuację Wisły, w której się znajduje. Jaka będzie obniżka tego się dowiemy wkrótce, ale na bank nie będzie to na zasadzie 12tysięcy krzeseł to dzielone przez 3 czyli 40k.