Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2372
Stary 18.05.2022, 10:52
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Garbarnia sobie podzieliła. Więc liczę, że na podobnych warunkach zostanie potraktowana Wisła Kraków.
Rozmowy będą to oczywiste, miasto mówiło, że będzie brało pod uwagę aktualna sytuację Wisły, w której się znajduje. Jaka będzie obniżka tego się dowiemy wkrótce, ale na bank nie będzie to na zasadzie 12tysięcy krzeseł to dzielone przez 3 czyli 40k.

Odpowiedz cytując