Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2370
Stary 18.05.2022, 10:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy w dupie, nasz wybawiciel, którym był Kuba. A byl on głównym motorem napędowym, dal swoja twarz i dobre imię i głównie dzięki niemu ten projekt trzy lata temu mógł ruszyc. Po WSH, Vanna Ly i z tymi dlugami nikt by nie chcial mieć nic wspólnego z Wisła gdyby nie Kuba, który byl gwarantem uczciwości i nadzieją na lepsze jutro.

Niemniej później okazało sie ze Kuba ma na tyle ciężki charakter i ograniczone myślenie, ze z nim jako głównym decyzyjnym nic nam nie wyjdzie.
Jeśli ktoś tego nie widzi i nie rozumie to jeszcze nie raz sie zdziwi, a później sie zdziwi czemu sie zdziwił.

Pogoniono z klubu wszystkich lepszych lub gorszych od Lesnodorskiego, przez Obidzinskiego po Psiecznego. Nikt z nich sie nie nadawal, nie nie umial i jest winny. Otoczono sie rodzina i przyjaciółmi. Żadnego z nich nie pogonili i nie pogonia.

Po 3 latach Wisla jest zabetonowana tak samo jak za WSH tymi swoimi Czerwinskimi i spółka. I to jest nasz obecny problem. Dopóki tam nie bedzie refleksji i zmian to nic sie w Wiśle nie zmieni.
A ty dalej sie będziesz oszukiwal ze kolejny spadek jest poklosiem długów i .... wie czego.
Chyba wszyscy to widzą tylko nie wszyscy mają takie wymagania jak ty(kajanie i jebanie)Ja np poczekam jakie będą decyzję i czy zostaną wyciągnięte wnioski.To że ktoś nie .......i o zaszywaniu się w norze nie jebie Błaszczykowskich jak psów nie oznacza od razu że liże im dupę.Każdy widzi co się stało i chyba nikt nie przejdzie nad tym do porządku dziennego ale histeria w jaką popadacie przekracza granice.
Sprawa jest prosta.Mają zostać w klubie zatrudnieni ludzie kompetentni.Dawid B skoro tak sprawnie ogarnął grilla i kiełbaski po powrocie Kuby z Euro niech się zajmie np kateringiem.
Kuba powinien być dalej twarzą tego przedsięwzięcia ale nie wpierdlać się w kompetencje nowemu prezesowi.Ten musi w pierwszej kolejności zbudować dział sportowy bo bez tego klub po prostu nie jest w stanie poprawnie funkcjonować.To tak na początek.
Natomiast nic pewnie nie wydarzy się przed ostatnim meczem.
Odpowiedz cytując