sandomingo napisał(a):

Nie zapominaj, że to klub może rozwiązać kontrakt a nie zawodnik
|
Tak ale trzeba wziąć pod uwagę zarobki piłkarza. Nie wiem ile zarabiał w ekstraklasie - ale jeżeli dostał podwyżkę po awansie z I ligi to Łęczna może próbować obniżyć kontrakt. Wydaje mi się , że przepisy dają możliwość obniżenia ale nie wiem o ile % ? W takiej sytuacji albo Śpiączka zgodzi się na to , albo nie i Łęczna płaci mu tyle co w ekstraklasie, albo uznaje , że nie będzie jej stać w I lidze i rozwiązuje kontrakt .
natomiast pytanie czy nie dostanie wtedy lepszej oferty od takiej ... Warty czy Stali
