|
Biegański - Gruszkowski, Uryga, Colley, Sadlok - Mi. Mak, Plewka, Poletanovic, Mat. Mak - Fernandez, Ondrasek
Widziałbym taką 11. Braciom MAK kończą się w czerwcu kontrakty, są do wyjęcia.
W rezerwie:
Broda - Szot, Hoyo, Szota, Wachowiak - Fazlagic, Duda, Szywacz, Gądek, Młyński, Starzyński - Drzazga, Sobol
Drzazga również do czerwca kontrakt - do wyjęcia, Miedź może szukać kogoś lepszego na ESA, zwłaszcza, że Krzysiek sporo stracił sezonu przez kontuzję.
|