|
Ja bym zrobił tak:
Nowy Prezes - facet, który ogarnia zarządzanie klubem piłkarskim, ktoś z doświadczeniem, sukcesami w prowadzeniu klubu sportowego ( może Krzysztof Kołaczyk? Był w zarządzie Rakowa jak wchodzili z II do I i potem z I do ESY, a do tego mamy go u siebie jako pełnomocnika ds Akademii)
W klubie jak najbardziej mogą pozostać czy to D.Błaszczykowski, czy Bałaziński - pierwszy jako do spraw sponsoringu, kontaktu z miastem itd. W tej płaszcyźnie robi dużo dobrej roboty, zaś Bałaziński jao prawnik, tak jak dzisiaj od spraw umów itd
Następnie pion sportowy:
Doświadczony Dyrektor sportowy, który zna rynek, realia polskich klubów itd (możę Artur Płatek lub Grzegorz Mielcarski) Kolejno siatka skautów na Polskę, + drugi filar Skauting na Hiszpanię, której przewodziłby Kiko Ramirez.
|