Karherop napisał(a):

|
Co do warsztatu to obawiam się że Sobolewski nigdy nie będzie trenerem pełnym gębą.
|
I właśnie tu się zastanawiam czy tego samego nie powinniśmy powiedzieć o Brzęczku. Napompowała go przygoda z reprezentacją ale czy to jest trener z warsztatem - mam duże wątpliwości. Po prostu nie jestem do końca przekonany, że budowę drużyny powinno powierzać się trenerowi, który przed chwilą z hukiem spadł z Ekstraklasy. I tu już abstrahuję od warsztatu, umiejętności i wiedzy stricte związanej z zawodem trenera ale chodzi o sferę psychiczną i dotarcie do głów piłkarzy, żeby Ci poszli za nim w przysłowiowy "ogień". Wątpię.