Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 18.05.2022, 08:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ten spadek jest czymś co się zdarza również zasłużonym klubom, również w ekstraklasie, niekoniecznie najbiedniejszym. To co się liczy, to czy klub się po tym podniesie, czy w miarę szybko awansuje, czy może stoczy się do końca jak niektóre zasłużone firmy.
Żeby Wisła się odbiła to trzeba dużo pracy, dobrej woli kibiców i trzymania odklejonych pojebów którzy najchętniej by wszystko rozpieprzyli na krótkiej smyczy.
Jakbym słyszał: "Nic się nie stało... Polacy, nic się nie stało..."
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując