Proud napisał(a):

Kurde, marnie widzę tą naszą kadrę w walce o górną połówkę tabeli.
Umówmy się, z całym obecnym składem nie bylibyśmy pewni awansu. A ten skład będzie pewnie o połowę gorszy.
Do tego przynajmniej w pierwszym naszym sezonie w 1 lidze każdy będzie się na nas wyjątkowo spinał, bo i kibiców będzie na stadionach więcej.
|
Patrząc na nasze jesienne pojedynki z Widzewem i Tyszanami to nie wyglądało to źle.
Umówmy się też. Jakby wziąć do kupy całą nasza kadrę, to wiosnę kończymy z masą kontuzji, rekonwalescentów itd.
Można założyć dość w ciemno że zostaniemy raczej z przeciętna kadra na warunki 1 ligowe (a nawet 2 ligowe) i tylko ściągnięcie 5-6 "weteranów" ligowych bojów da nam szansę na powalczenie o górna połówkę tabeli. Juniorów i młodych under 23 u nas pełno, potrzeba nam wyłącznie zawodnikow w wieku 28-33 którzy mają ambicje jeszcze coś osiągnąć w piłce.