Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 18.05.2022, 08:19
Można toczyć pianę i dalej wylewać emocje, ale zgadzam sie z Wolfym, że na ten moment zmiany. których oczekują kibice mogą nie nastąpić.
Raz, że za mało czasu, dwa, że właśnie chyba Panowie z tzw. top managementu Wisły zobaczyli, że marka, historia, PR, piękne słowa i ogólnie pojęty optymizm nijak się mają do prowadzenia klubu piłkarskiego (zwłaszcza, że to nie klub a Klub) i będą musieli zająć się prawdziwą robotą w zakresie sportowym, a nie tylko finansowym.
Dlatego uważam, że tak naprawdę najbliższy sezon będzie prawdziwym słynnym papierkiem lakmusowym dla Wisły.
W tym czasie okaże się, czy nasi właściciele i managerowie to fantaści, czy ludzie trzeźwo myślący i potrafiący uczyć sie piłkarskiego biznesu. Dotychczas fala entuzjamu i hurraoptymizmu za bardzo zdominowała ogólną sytuację naszej Wisły.
Odpowiedz cytując