wolfy napisał(a):

Dobra, teraz emocje może już u niektórych opadają, to jedna uwaga dlaczego Brzęczek + Brożek to jedyna realna opcja:
mamy połowę maja, pierwsza liga zaczyna się w lipcu. W tym czasie trzeba skonpletować nowy budżet, porozmawiać ze sponsorami i dłużnikami, zbudować niemal od zera drużynę na pierwszą ligę, zrobić jeszcze jakiś obóz i sparingi.
I gramy.
|
W takiej optyce s.......enie się z ligi to jedynie wypadek przy pracy: Nic się nie stało, otrzepujemy się, jedziemy dalej, nie róbcie planów na maj, ależ to będzie żarło, potrzymajcie nam piwo, no przecież przeprosiliśmy. "I gramy."
Otóż nie, to nie wypadek i niefart, tylko ku.r.wa Armageddon, katastrofa, tragedia i bezprecedensowy popis nieudolności i buty. Brzęczek to jedyna opcja na teraz? Być może, ale kto tak powiedział? W zdrowej strukturze takie decyzje podejmuje zarząd po ocenie pracy trenera. "I gramy."
W poniedziałek nasz zarząd powinien był podać się do dymisji i poinformować o tym opinię publiczną. W poniedziałek nasz sztab szkoleniowy powinien był podać się do dymisji i poinformować o tym opinię publiczną. We wtorek powinien być komunikat rady nadzorczej, jakie decyzje w sprawie tych dymisji podjęła i dlaczego. Tak wygląda branie na klatę odpowiedzialności u dorosłych ludzi. Mamy ciąg dalszy kompromitacji: słyszałem już o koniecznościrenegocjowania kontraktów, o konieczności zwolnień,nie słyszałem słowa o cięciu zarobków panów prezesów. "I gramy."