Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89794
Stary 18.05.2022, 07:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie myślałem że to powiem ale tak. Drzazga byłby idealnym snajperem na 1 ligę. Co prawda obecnie chłopak ma mega pecha do kontuzji, ale jak sobie przypomnieć jego momenty w ekstraklasie, to naprawdę przykrywał czapka te dziwadła które u nas biegały (bo o grze nie mogło być mowy), Klimenty, Medwedy i inne.
Te jego kontuzje to chyba nie pech bo zdarzało mu się to dosyć często. Myślę że gdyby nie to to mógł być całkiem niezłym snajperem jak na warunki ekstraklasy
Odpowiedz cytując