ypeeh napisał(a):

|
Oby Boguś i Krzysiek Drzazga wrócili. Może na eklapę byli ciut za słabi, ale na 1 ligę idealni. Znają klub, nie muszą się aklimatyzować. Nic tylko grać.
|
Taaa szczególnie, że Boguś to się tak średnio łapie do składu Puszczy Niepołomice
Ale pewnie - kolejna legenda to będzie jak znalazł
