Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89793
Stary 18.05.2022, 06:48
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Oby Boguś i Krzysiek Drzazga wrócili. Może na eklapę byli ciut za słabi, ale na 1 ligę idealni. Znają klub, nie muszą się aklimatyzować. Nic tylko grać.
Taaa szczególnie, że Boguś to się tak średnio łapie do składu Puszczy Niepołomice
Ale pewnie - kolejna legenda to będzie jak znalazł
Odpowiedz cytując